Yönetsel Süreçlerin Tasarımı ve Organizasyon Geliştirme

Yönetsel Süreçlerin Tasarımı Ve Organizasyon Geliştirme

Büyüme sürecindeki birçok kuruluşta organizasyonlar işi sahiplenen kişilere göre şekillenir. O günün koşulları içinde bu durum işlerin yürümesini sağlar fakat artık organizasyonunuzdaki büyümeyi ve sürdürülebilirliği garanti altına alacak bir dönüşüme girme zamanı gelmiş olabilir.

Yönetsel süreçlerinizin doğru tasarlanmamış olması ekibiniz üzerinde hedeflere hizmet etmeyen bir yoğunluğa da yol açar. Eğer baktığınızda ekibinizin çok çalıştığını görüyor ama sonuçlarda bunun karşılığını göremiyorsanız bu değer yaratmayan bir yoğunluktan kaynaklanıyor olabilir.

Büyüme ile organizasyonunuzun gelişimi aynı oranda sağlanamadı veya bazı fonksiyonları dahil etmekte kararsız kalındı ise bu durum yönetim ekibinin değerli vaktinin değer katmayan işlerle geçmesine yol açacaktır.

Günün sonunda ekibiniz yoğunluktan dolayı iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına vakit olmadığını söyleyecektir. Kayıp ve israfları ortadan kaldırma, kar iyileştirme fırsatlarını değerlendirme ve farklılık yaratma gibi çalışmaların yürütülmesinden kurumunuz mahrum kalacaktır.

Danışmanlarımız yönetim ekibiniz ile birlikte çalışarak şirket hedefleriniz ve stratejileriniz ile organizasyonunuzun rol ve sorumluluklarının aynı hizada olmasına odaklanan bir yaklaşım ile yönetsel süreçlerin tasarımını çalışır ve organizasyon şemanızı yeniden şekillendirmenize yardımcı olur.

Kapsam: Bu hizmetimiz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin tüm süreçlerini kapsar.