Çalışma İlkelerimiz

Nasıl Çalışıyoruz?

Doğru başlangıcın müşterilerimizle yürüttüğümüz projelerin başarılı olması için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
Bu nedenle müşterilerimizin yönetim desteğini şart koşuyoruz. Bu sayede kısa bir sürede organizasyonunuzun bir parçası oluyoruz ve eksiklerinizi belirlemede size yardımcı oluyoruz ve projenin ilerleyişinde çıkabilecek aksaklıkları önceden tahmin ederek size zaman kazandırıyoruz.

“Yönetime rağmen hiç bir proje başarısız olamaz, Yönetime rağmen hiç bir proje başarılı olamaz…!” bu yaklaşımı benimsiyoruz ve müşterilerimiz ile olan çalışmalarımızda değişikliğe yönetimden başlayarak dahil olmalarını istiyoruz.

Ek olarak iş performansının hızlı bir şekilde iyileştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması için yukarıdan aşağıya doğru zaman içinde tüm çalışanların tüm süreçleri ve sistemleri iyileştirmeye dahil edilmesi esastır.
Sanayi ve danışmanlık tecrübelerimizi birleştirerek;

Odaklanan bir yaklaşımımız ile aynı zamanda ekibinizi bütünleştirerek aynı amaç için çalışmalarını sağlamayı hedefliyoruz.
Bizler de sizler gibi öğrenmeye devam ediyoruz.
İşimizi daha iyi yapmak için yaklaşımlarımızı ve kullandığımız metot ve araçları sürekli geliştiriyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz

  • Doğru bir başlangıç
  • Proje yönetimi disiplini
  • Ekibin harekete geçirilmesi
  • Ekibin uyum içinde çalışması
  • Tüm ekibin geliştirilmesi
BİZE YÖN VEREN MİSYONUMUZ
BİZE YÖN VEREN MİSYONUMUZ
Üretim sektöründe uluslararası seviyede edindiğimiz tecrübelerimizi üretim ve hizmet alanına yansıtarak milli servetimiz olan işletmelerin nasıl kârlı hale gelebilecekleri konusunda sürdürülebilir sistemler oluşturmaktır.Ayrıca istihdam yaratan kuruluşların işletme süreç yönetimlerini kolaylaştırıp geleceğe güvenle ilerlemeleri için rekabetçi olmalarını sağlamayı ve milli istihdamın gelişimine katkıda bulunmayı da görevimiz kabul etmekteyiz.
BİZE YÖN VEREN VİZYONUMUZ
BİZE YÖN VEREN VİZYONUMUZ
Üretim sektörü danışmanlığında uluslararası seviyede edindiği deneyime ve bilgiye dayalı yüksek kalitede yalın üretim / yönetim çözümleri sunarak sürekli gelişen, yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip, kendi sektöründe güvenilen ve müşterileri tarafından çözüm ortağı olarak bilinen bir danışmanlık şirketi olmaktır.