Hakkımızda

20 Yıldır Yanınızdayız Daha Yolun Başındayız!

Kurucumuz Hakan Yüksek’in İTÜ Uçak Mühendisliği lisans eğitiminden sonra profesyonel yolculuğunun ilk adımları 2002’de Kanada’da atıldı… Hakan Yüksek’in Kuzey Amerika’nın otomotiv üretim merkezi Toronto / Mississauga’da başlayan profesyonel kariyeri sınır tanımadı; başta Almanya, İngiltere olmak üzere Avrupa’nın öne çıkan ülkelerinde ve Türkiye’de otomotiv sektöründe kariyerine devam etti.

Dünyaya yön veren markalarla yapılan projelerde üst düzey yönetici olarak rol alan Hakan Yüksek; bu süreçte Corvette, Tesla, Aston Martion, Jaguar, Land Rover ve Bentley gibi önemli projelerle çalışma şansını elde etti. Elde ettiği global başarı ve tecrübeleri ülkemize değer katan üretim ve hizmet sektörü ile paylaşmak isteyen Hakan Yüksek, bu hedefini 2019 yılında Bursa’da taçlandırdı. Yönetim Danışmanlık Merkezi adı altında şirketimizi resmi olarak
danışmanlık hayatına dahil etti.

Şirketimiz bu kısa sürede Almanya’nın iş makineleri sektöründe dünya devi olan en büyük oyuncusu olan Putzmeister Almanya’daki merkezinin üst yönetimine stratejik planlama ve global ürtetim merkezleri arasındaki sistem entegrasyonu konusunda yönetim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Üretim ve hizmet merkezlerinin en büyük problemi olan iç iletişim süreçlerine yön veren QR – QC kurulumu ile içeride ve dışarıda birçok başarılı projeye imza attı. Operasyon maliyetlerini azaltacak proaktif olarak organizasyon reflekslerini arttıran ve müşteri gözünde en iyisi olma hedefine hizmet eden sistemlerimiz ile çalışmalarımız devam ediyor.

Yönetim Danışmanlık Merkezi; Yalın Yönetim, Yalın Üretim (5S, TPM, Kaizen), QR-QC sistemlerinin kurulması, denetlenmesi ve bu sistemler ile ilgili eğitim & danışmanlık hizmetlerimiz üretim ve hizmet sektörüne destek olmak için tüm gücümüz ile çalışmaktayız.