Eğitim Yaklaşımımız

Eğitim Yaklaşımımız

Bir üretim tesisinde, teknik personelin ve ekibin eğitimi sadece hazır bilgileri, kitapları, ders notlarını yüklemek ile amacına ulaşamaz, müessesenin daha rekabetçi, hızlı, kaliteli ve düşük maliyetli üretim yapmasına olanak sağlamaz. Aksine eğitimlerimizi, uygulamalı olarak, vaka analizleriyle interaktif bir tecrübe transferi olarak görmekteyiz. Müşterilerimizin bizden aldığı eğitimler ile ekiplerinin başarıya ulaştığından, ilgili tüm süreçlerde iyileşmenin olduğundan emin olmadıkça hizmetimizin nihayete ermediğini kabul ederiz. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi eğitimlerimizde de sadece başarıyı taahhüt ediyoruz.

Otomotiv sektörü başta olmak üzere tüm sanayi kuruluşlarında, mükemmelliği alışkanlığa dönüştürmeye, mükemmelliği çalışanların, ürünlerin ve sistemlerin işleyişine entegre etmeye yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bu amaçla, yönetim sistemi standartları bazında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunarak, kuruluşlara performanslarını iyileştirmeleri, riski azaltmaları ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirebilmeleri konularında yardımcı oluyoruz.

Eğitimlerinizi yerli ve yabancı uluslararası firmalarda tecrübesi olan sektörlerinde kendini ispatlamış eğitmenlerimizden alarak, sadece ülkemizdeki rekabet basamaklarını tırmanmakla kalmayacak, dünya standartları hakkında en doğru ve en güncel bilgiyi veren en iyi kaynaklara ulaşmış da olacaksınız.

Şirket içi eğitimlerinizi referansı ispatlanmış uzmanlarımızdan alarak, sadece en iyi eğitim ve uygulama taahhüdüyle yetinmeyiz, bunu akredite eğitmenlerimiz ile tam anlamıyla mükemmelliğe dönüştürmüş ve kalite, güven ve prestij anlamında bir adım öne taşımış olursunuz.